Izvēlies PPF Front pakalpojumu paketi un saņem nano keramisko apstrādi bezmaksas!
Izvēlies PPF Front pakalpojumu paketi un saņem nano keramisko apstrādi bezmaksas!
Ceramic Pro Latvia
Darba laiks: P. - Pk.09:00 - 18:00
VIESTURA IELA 31, JŪRMALA
RU LV

Ceramic Pro Kavaca PPF
Viens no labākajiem veidiem, kā pasargāt automašīnu no nelieliem mehāniskiem bojājumiem, ir tās pārklāšana ar poliuretāna plēvi. Grants, mazi akmeņi, sitieni autostāvvietā, putnu ekskrementi, ultravioletais starojums, ķīmiskās vielas un sāls vairs nevarēs kaitēt jūsu automašīnai.

Tas ir efektīvs risinājums, ar kura palīdzību jūs varat ilgu laiku saglabāt oriģinālo krāsojumu, kā arī izvairīties no automašīnas pulēšanas un krāsošanas nepieciešamības.
Mūsu darbi
Jaunākās paaudzes anti-grants segums
Kavaca PPF aizsargplēve tiek ražota, izmantojot modernākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes komponentus. Ar savu iespaidīgo izskatu plēve darbojas kā atjaunojošs aizsargslānis, novēršot krāsas slāņa bojājumus no skrāpējumiem un šķembām.
  Darbības jomas

  • automobiļu rūpniecība
  • jūras rūpniecība
  • sabiedriskais transports
  • pilsētas infrastruktūra
    Saglabā vizuālu pievilcību
    Mēs strādājam tikai ar vadošo ražotāju labākajām plēvēm un garantējam:
    • Pilnīgo plēves caurspīdīgumu un neredzamību;
    • Augstu izturību;
    • Dzeltenuma trūkumu saules iedarbības dēļ;
    • Izturību pret temperatūras lēcieniem.
      Jaunākā tehnoloģija
      Kavaca PPF ir nano-tehnoloģiskā plēve auto krāsas aizsardzībai, ko izstrādāja starptautiski pazīstama kompānija NanoshineLTD, Ceramic Pro ražotājs. Augstas izturības plēve no alifātiskā poliuretāna ir izstrādāta virsmu aizsardzībai pret skrāpējumiem, koroziju, ķimikālijām un citām iedarbībām. Turklāt tas uzlabo jūsu automašīnas izskatu. Ilggadīgie un plaši pētījumi ir radījuši ideālu aizsargplēvi, ko izmanto kopā ar Ceramic Pro pārklājumu, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. To var izmantot kombinācijā ar Ceramic Pro aizsargsegumiem, gan kā patstāvīgu produktu.
      Mūsu klientu atsauksmes
      Jūs esat fantastiski. Biju pārsteigts, ar to, ko viņi paveica. Strādā savas klases profesionāļi, vari teikt tikai to labāko. Lai veicas turpmāk 🥳🥳🥳
      Lielisks serviss, teicami veikts darbs. Esmu ļoti apmierināts ar meistara Viestura darbu, mašīna spīd un laistās.
      Отдал машину на установку защитного покрытия Ceramic Pro. Результат определённо радует. То, что успел заметить в первую же неделю: 1) в дождливую погоду машина остаётся чистой 2) цвет кузова стал гораздо сочнее 3) блеск кузова заметно усилился. Пока всё очень нравится! Спасибо за качественную и оперативную работу �, следующую машину обязательно к вам CERAMIC PRO просто супер. А щас ещё дождливые дни начинаются и НАНО покрытие на стёкла просто БОМБА дворники после 70 км можно вообще не включать .
      Для тех,кто к своему автомобилю относится больше,чем как к средству передвижения и хочет сохранить его красоту и блеск,настоятельно рекомендую качественные средства от Ceramic Pro!!
      Lai saņemtu konsultāciju aizpildiet anketi
      Automašīnas modelis

      Mūsu kontakti:


      +371 201 22222

      info@ceramicpro.lv

      Darba laiks: P. - Pk.
      09:00 - 18:00

      VIESTURA IELA 31, JŪRMALA
      Made on
      Tilda